Küresel Eylem Grubu

İKLİMİ DEĞİL, SİSTEMİ DEĞİŞTİR!

Küresel Eylem Grubu'yla İletişime Geçin

Küresel Eylem Grubu olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve bir dizi başka şehirde daha faaliyet yürütüyoruz. Faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak ve etkinliklerine katılmak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KEG'in aktif bir parçası olmak için bizimle haberleşmeniz yeterli. Bulunduğumuz yerlerde toplantılar, film gösterimleri, söyleşiler, bildiri dağıtımı, konserler, sergiler gibi aktiviteleri birlikte yapabiliriz. Yeni etkinlikler önerebilirsiniz. KEG’in Bültenine, Facebook ve twitter hesaplarına dahil olabilirsiniz. Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta göndererek faaliyetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ya da KEG aktivisti olabilirsiniz.

  • Adres: İstanbul, Ankara, İzmir
  • Tel: 0555 863 16 36
  • Web: www.kureseleylem.org

İletişim

İletişim

KÜRESEL EYLEM GRUBU İLETİŞİM BİLGİLERİ
Konum:
Küresel Eylem Grubu İstanbul, Ankara, İzmir ve bir dizi başka şehirde daha faaliyet yürütüyor. Aşağıdaki telefonlardan yada [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Adres:
İstanbul
Cep Telefonu:
0555 863 16 36, 0554 781 28 04, 0507 304 45 67

İletişim Formu

e-Posta Gönder
(isteğe bağlı)

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

Küresel Eylem Gurubu iletişim bilgileri.

Buradasınız: Anasayfa İletişim
JA Travel

Kolektif olarak hareket edersek hükümetleri küresel ısınmayı durduracak tedbirleri almaya zorlayabiliriz ya da almayanların yerine alacak olanları getirebiliriz. Şimdi daha çok çalışma, daha çok sokakta olma, daha çok aktivizm zamanı.

İklim değişikliğini durdur